Четверг, 15.11.2018, 08:07 Приветствую Вас Гость


Театр-студия "Дивний Замок"

Главная | Регистрация | Вход | RSS
Меню сайта
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Главная » 2018 » Ноябрь » 8 » Увага конкурс
02:16
Увага конкурс

КЗ ТВЗК Київський камерний театр «Дивний замок», відповідно ст.21 Закону України «Про культуру» та ст.20 Закону України «Про театри і театральну справу», ст.17 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків», оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

- "актор допоміжнього складу".

 

Місце проведення конкурсу: Київський камерний театр «Дивний замок», м. Києв, вул. Єреванська,11

Місце прийому документів: Київський камерний театр «Дивний замок», м. Києв, вул. Єреванська,11. Тел. 067-750-76-40 divnizamok@gmail.com

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:

- заяву про участь в конкурсі у довільній формі (заява повинна містити відомості про претендента: ПІБ претендента - повністю, адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, у разі її наявності);

- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копію трудової книжки (за наявності);

- копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;

- творче резюме/портфоліо. (Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і бездоганної репутації.).

Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі. У разі подання заяви та документів, лише електронною поштою, претендент додатково подає заяву на участь у конкурсі, написану власноруч. Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

Строк приймання заяв на участь у конкурсі: документи для участі в конкурсі приймаються впродовж 14 календарних днів з дати оприлюднення оголошення.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Конкурс на заміщення вакантних  посад відбудеться  25 листопада  2018 р.  о 19.00 год.  в приміщенні Київського камерного театру «Дивний замок»

 

Кваліфікаційні вимоги артиста допоміжнього складу:

- Яскрава творча індивідуальність;

- виходячи зі спрямування на створення, публічне виконання, публічний показ творів театрального мистецтва – чоловіки/жінки;

- спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності;

- виконання ролей у виставах. проходження навчання у професійній студії молодих акторів на базі Театру - не менше 3 років (перевага претендента);

КЗ ТВЗК Київський камерний театр «Дивний замок» переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

 Дата оприлюднення результатів конкурсу:

Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Міністерства культури України.

Просмотров: 6 | Добавил: Алекс | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Архив записей
Статистика